Zmieniamy się! Nowa strona www KRULEN

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej. Jest to już 8 zmiana serwisu od 1997 roku, gdy pod adresem www.krulen.com.pl po raz pierwszy pojawiła się witryna firmy KRULEN Technika Świetlna. Nowa strona to nowoczesna szata graficzna, intuicyjna i funkcjonalna nawigacja, ale przede wszystkim przejrzysta prezentacja naszej oferty. Rozbudowane menu typu hamburger umożliwia szybki dostęp do opraw oświetleniowych wg działu, jak również wg miejsca zastosowania. Na stronie głównej dostępne jest także menu boczne, które pozwala na szybkie przejście do głównych działów serwisu, tj.: Produkty, Katalogi, Aktualności czy też Publikacje.

Oferta opraw oświetleniowych została podzielona na 4 podstawowe działy: oświetlenie przemysłowe, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie meblowe oraz sterowanie oświetleniem. W każdym dziale oprawy oświetleniowe prezentowane są ze względu na miejsce zastosowania lub ich cechy szczególne. Filtr, który jest dopasowany do każdej grupy produktowej, umożliwia szybki wybór opraw ze względu na podstawowe parametry techniczne, takie jak: stopień ochrony, rodzaj źródła światła, czy też sposób montażu. Oprawy mogą być także wyszukane po nazwie handlowej produktu.

W karcie każdego produktu dostępny jest formularz umożliwiający przesłanie zapytania ofertowego bezpośrednio ze strony www. Dodatkowo, szybki kontakt z nami zapewnia formularz kontaktowy zlokalizowany w stopce strony na każdej podstronie serwisu. Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, a więc osoby korzystające z formularzy na naszej stronie mają pewność, że poufność ich danych jest zachowana. 

Naszym celem jest nie tylko szczegółowa prezentacja oferty oświetlenia, ale także dzielenie się wiedzą ekspercką z zakresu techniki świetlnej i profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Dlatego też rozbudowany został dział Publikacje, w którym prezentowane będą opracowania poruszające zagadnienia z zakresu techniki świetlnej oraz specjalnych zastosowań opraw oświetleniowych, a także artykuły prasowe i nasze referaty naukowe.

Nasz nowy serwis internetowy jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych. Serwis został przygotowany przez firmę BCWEB.PL.

Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie niezbędne informacje o nas i naszej ofercie. Zachęcamy Państwa do subskrypcji naszego nowego newslettera, który będzie dostosowany do zainteresowań wybranych przez subskrybentów w momencie zapisu. 

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73