Zapraszamy na targi Light + Building 2018 we Frankfurcie

Serdecznie zapraszamy na największe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów Light + Building 2018, które odbędą się w dniach 18 – 23 marca 2018 we Frankfurcie nad Menem. Na targach, swoje najnowsze produkty w zakresie sprzętu oświetleniowego zaprezentują nasi partnerzy, wiodący producenci opraw oświetleniowych: NORKA, SECURLITE i HERA.

NORKA – hala 3.1, stoisko A71
Firma NORKA od 70 lat specjalizuje się w produkcji opraw przemysłowych do trudnych warunków technicznych i jest liderem w tym segmencie rynku. Na stoisku firmy będzie się można zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie efektywnego oświetlenia LED dla różnych gałęzi przemysłu, transportu publicznego, a także dla więziennictwa i dla obszarów zagrożonych wybuchem. Zaprezentowane zostaną nowe oprawy antywandalowe LED, m.in: BELFAST, ZUG LED AL, nowa oprawa MERKUR LED do oświetlania basenów, nowe oprawy z serii MAGNON: SL-2000-01 oraz PL-4000-01 jak również najnowsza wersja systemu sterowania oświetleniem XARA® do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych. Dobór właściwych opraw oświetleniowych dla danego obszaru zastosowania, które nie tylko wytrzymają trudne warunki otoczenia (takie jak: niska lub wysoka temperatura, zagrożenie wybuchem, wysokie zapylenie, wysokie stężenie amoniaku lub innych szkodliwych substancji, zagrożenie aktami wandalizmu), ale także zapewnią efektywne i energooszczędne oświetlenie – to najważniejszy cel przy projektowaniu oświetlenia z oprawami NORKA. W tym roku niewątpliwą atrakcją stoiska NORKA podczas targów Light + Building będzie możliwość osobistego zapoznania się z procesem realizacji oświetlenia: od projektu do końcowej realizacji – wszystko w technologii rozszerzonej rzeczywistości poprzez gogle VR. Każdy będzie mógł przeżyć wirtualnie twórczy proces projektowania oświetlenia i ocenić ostateczny efekt na rzeczywistych obiektach zrealizowanych z zastosowaniem opraw oświetleniowych NORKA. Dla każdego odwiedzającego stoisko firmy NORKA oczekiwać będzie słodka niespodzianka: przygotowywane na miejscu świeże gofry z lodami i bitą śmietaną oraz słynne hamburskie migdały.

SECURLITE – hala 4.2, stoisko G24
Firma SECURLITE jest producentem opraw antywandalowych LED do oświetlania m.in: obiektów publicznych, budynków mieszkalnych, więzień, aresztów, szpitali psychiatrycznych oraz wszelkich obszarów narażonych na umyślne akty wandalizmu. Na stoisku SECURLITE zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu inteligentnego oświetlenia antywandalowego LED dla obiektów użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych. Możliwość programowania, zarządzania oraz kontroli oświetlenia LED w budynku z dostępem przez całą dobę przez prosty interfejs w panelu sterowania z poziomu własnego komputera – to tylko niektóre zalety systemu sterowania SECURLITE. Dodatkowo pokazane zostaną energooszczędne i odporne na destrukcję oprawy LED z możliwością integracji z szerokim asortymentem detektorów obecności, czujników ruchu, a także z systemem monitoringu. Dla architektów i projektantów wnętrz interesującą propozycją będzie nowa oprawa tubularna FILA 2 (IP 67, IK 10) oraz oprawa downlight Senspot (IP 65, IK 10) z wbudowanym detektorem mikrofalowym.

HERA – hala 4.2, stoisko C20
Firma HERA specjalizuje się w produkcji opraw LED do różnego rodzaju mebli sklepowych, mebli mieszkaniowych, a także do gablot muzealnych i jubilerskich. W ofercie firmy znajdą Państwo także szeroki asortyment systemów sterowania oświetleniem meblowym. Firma HERA zaprezentuje na swoim stoisku nowy system oświetlenia niskonapięciowego do regałów sklepowych – LED Flat Track 24 V, systemy oświetleniowe LED do gablot jubilerskich – LED-2-Link oraz najnowsze rozwiązania oświetleniowe z zastosowaniem taśm LED, w tym także system RGB i RGBW.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73