Zapraszamy na targi EXPONATEC COLOGNE 2019 w Kolonii

W imieniu naszego partnera, firmy HOFFMEISTER GmbH serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów EXPONATEC COLOGNE, które odbędą się w Kolonii w dniach 20 – 22 listopada 2019. Międzynarodowe Specjalistyczne Targi dla Muzeów, Konserwacji i Dziedzictwa Kulturowego EXPONATEC COLOGNE łączą w dialogu instytucje kulturalne i biznes, poprzez wymianę informacji oraz transfer wiedzy. Targi te są miejscem nawiązywania profesjonalnych kontaktów pomiędzy partnerami z sektora kultury i biznesu, w celu wspólnej ochrony dziedzictwa kulturowego i zachowania go dla przyszłych pokoleń.

Oświetlenie w muzeum ma decydujące znaczenie dla właściwej prezentacji wystawianych eksponatów, tworzy nastrój i klimat we wnętrzu oraz umożliwia skupienie uwagi na oglądanych przedmiotach. Światło nie tylko eksponuje obiekt, ale również prowadzi zwiedzającego przez wystawę, zwiększa jego gotowość do estetycznych przeżyć oraz podkreśla architekturę wnętrza. Wybór odpowiedniego sprzętu oświetleniowego gwarantuje uzyskanie zamierzonych efektów oświetleniowych, z uwzględnieniem zachowania bezpieczeństwa eksponatów.

HOFFMEISTER – hala 03.2, stoisko B 064

Firma HOFFMEISTER GmbH jest producentem profesjonalnych systemów oświetleniowych dla muzeów i galerii. Na targach EXPONATEC COLOGNE będzie się prezentować już po raz trzeci. Szeroki asortyment opraw oświetleniowych w portfolio firmy HOFFMEISTER umożliwia ich zastosowanie w różnych obszarach muzeum: oświetlenie wystaw czasowych, oświetlenie gablot muzealnych, oświetlenie rzeźb i obiektów przestrzennych, oświetlenie obrazów, oświetlenie ekspozycji zewnętrznych. Szczegółową ofertę opraw oświetleniowych firmy HOFFMEISTER znajdą Państwo na naszej stronie w dziale „Oświetlenie architektoniczne”.

Osoby zainteresowane otrzymaniem vouchera upoważniającego do bezpłatnego wstępu na targi, prosimy o kontakt.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73