Zapraszamy na Targi EuroShop 2017 w Düsseldorfie

W imieniu naszych partnerów, firmy HERA GmbH oraz ERCO GmbH, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów EuroShop 2017, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 5 – 9 marca 2017.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy EuroShop to największe i najważniejsze w swojej branży targi na świecie, które za każdym razem przyciągają rzesze zainteresowanych nowościami handlowców. W zakresie wyposażania, organizacji i zabezpieczania sklepów, magazynów i pozostałych komórek handlowych kontrahenci otrzymują na tych targach kompleksową ofertę technologii, zastosowań i innowacyjnych rozwiązań, które z sukcesem będą mogli wprowadzić w swoich punktach handlowych.

HERA – hala 9, stoisko A12

Firma HERA jest liderem w produkcji opraw oświetleniowych do mebli i ekspozycji handlowych, stosując najnowocześniejsze technologie i osiągnięcia z zakresu techniki świetlnej. Oprawy oświetleniowe firmy HERA GmbH oświetlają ekspozycje i salony takich marek jak m.in.: Estee Lauder, Clarins, Hugo Boss, Jimmy Choo, Cartier, Loewe, Prada, Gucci, Thomas Sabo, jak również sklepy Peek & Cloppenburg czy też perfumerie Douglas. Wśród klientów, którzy zaufali produktom firmy HERA są także sklepy LIDL, Kaufland czy też Wal-Mart. Na stoisku firmy HERA zostanie zaprezentowany nowy system oświetlenia LED do gablot muzealnych i jubilerskich: LED-2 Link, system oświetlenia LED do regałów sklepowych: SPS Shelf Power System, a także nowa taśma LED Basic Tape P o strumieniu świetlnym 2760 lm/m i żywotności > 50.000 h.

ERCO – hala 9, stoisko C43

Koncepcja oświetlenia w kontekście handlu detalicznego ma na celu podgrzać emocje klientów; używając odpowiednich scen świetlnych wyróżni nową kolekcję ubrań, najnowszy model auta, czy też świeżość produktów spożywczych. Narzędzia do tworzenia tych scen świetlnych znajdą Państwo na stoisku firmy ERCO. Dzięki szerokiemu asortymentowi opraw LED do oświetlania sklepów i ekspozycji handlowych, firma ERCO zademonstruje kreatywne podejście od oświetlenia i tworzenia przez to przyjaznej dla klienta atmosfery w sklepie.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73