Zapraszamy na 53 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH w Ciechocinku

Serdecznie zapraszamy na 53 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH „Automatyzacja Procesów Produkcyjnych Maszyn i Urządzeń. Niezawodność, Oszczędne Rozwiązania.” Spotkanie odbędzie się 19-20 października 2017, w Ciechocinku w Pałacu Łazienki II.

Podczas szkolenia wygłosimy referat pt. ”Efektywne rozwiązania oświetleniowe dla przemysłu  - Światło na Punkt i system sterowania oświetleniem XARA®”. W naszym referacie zaprezentujemy rozwiązania oświetleniowe dla obszarów przemysłowych na podstawie opraw oświetleniowych i systemu sterowania niemieckiej firmy NORKA GmbH.

Efektywność systemu oświetleniowego to coś więcej niż tylko wybór oprawy oświetleniowej. W naszym szerokim podejściu do projektu oświetlenia, bierzemy pod uwagę koszty inwestycji, w tym także analizę TCO (Total Cost of Ownership), wymagania normatywne dotyczące oświetlenia oraz szczególne warunki środowiskowe dla danej gałęzi przemysłu.

Z szerokiego programu produkcyjnego firmy NORKA, dobieramy oprawy oświetleniowe przeznaczone dla danego obszaru zastosowania, a więc oprawy przeznaczone do oświetlania chłodni i mroźni (do -45°C), oprawy zgodne z HACCP/IFS, oprawy odporne na amoniak, kwasy i zasady, oprawy pracujące w wysokich temperaturach (do +70°C), oprawy do wysokich hal przemysłowych, oprawy odporne na udary mechaniczne (IK 10+, 150 J) oraz drgania i wibracje.

Specjalna konstrukcja oprawy przemysłowej NORKA opiera się na unikalnej zasadzie krótkich uszczelek i oddzieleniu części elektrycznej od części optycznej oprawy. Dzięki temu, oraz wysokiej jakości komponentom użytym do produkcji, oprawy NORKA są niezawodne i zachowują wysoki stopień ochrony przez cały okres użytkowania. Jakość opraw przemysłowych NORKA jest legendarna.

Dodatkowo, na stoisku wystawienniczym zaprezentujemy oprawy przemysłowe LED do trudnych warunków środowiskowych, jak również system sterowania oświetleniem XARA®.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie organizatora pod tym linkiem.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T. +48 22 616 60 54
T. +48 22 616 62 73