Targi kolejowe InnoTrans 2018, Berlin

W imieniu naszego partnera, firmy NORKA GmbH serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów InnoTrans, które odbędą się w Berlinie w dniach 18 – 21 września 2018.

InnoTrans to wiodące targi branży kolejowej: 41 hal wystawienniczych oraz unikalna ekspozycja na torach. Kolej to wszechstronny i efektywny środek transportu – targi InnoTrans kolejny raz pokażą potencjał branży. Na odwiedzających czeka 5 sektorów targowych z oszałamiającym bogactwem innowacyjnych pojazdów szynowych, nowych komponentów, rozbudowanych systemów oraz obsługi pojazdów i infrastruktury kolejowej. Wśród tych nowości zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania oświetlenia kolejowego LED firmy NORKA GmbH.

NORKA – hala 5.2, stoisko 409

Firma NORKA jest producentem opraw oświetleniowych pracujących w trudnych warunkach środowiskowych. W oparciu o wieloletnią współpracę ze służbami kolejowymi, firma NORKA opracowała specjalny program opraw LED dedykowanych do oświetlania obiektów kolejowych i transportu publicznego. Oprawy kolejowe firmy NORKA stosowane są do oświetlania peronów zadaszonych i niezadaszonych, kolejowych przejść podziemnych, wejść i zejść na perony, dworców, zapleczy technicznych, kolejowych hal remontowych oraz kanałów montażowych.

Oprawy kolejowe firmy NORKA posiadają dopuszczenie PKP PLK S.A. do stosowania na obiektach kolejowych. Szczegółową ofertę opraw kolejowych NORKA znajdą Państwo w najnowszym katalogu „Oprawy kolejowe LED – Program 2019/18”, udostępnionym do pobrania w dziale KATALOGI.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73