Solidne, wytrzymałe, mocne: nasze oprawy ZUG LED

Oprawy rurowe ZUG LED zapewniają niezawodne oświetlenie w najtrudniejszych warunkach otoczenia. Od stanowisk pracy w halach naprawczych transportu publicznego i kolejowych, po hale produkcyjne w zakładach przetwórstwa spożywczego i baseny publiczne— oprawy z serii ZUG LED sprawdzają się w każdych warunkach, doskonale oświetlają i nie wymagają konserwacji.

Po prostu solidne: wysoki stopień ochrony przed wodą, pyłem i innymi substancjami

Specjalna konstrukcja opraw ZUG LED oraz wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, to gwarancja trwałej ochrony – łatwe w utrzymaniu i niezawodne oświetlenie nawet w ekstremalnych warunkach. Klasy ochrony, takie jak IP69 K i IP68, zapewniają, że woda i pył nie mają wstępu do wnętrza oprawy. Tuba ochronna, wykonana z PMMA lub PC to także pewność wysokiej odporności na trudne warunki środowiskowe, a tym samym długotrwałe i niezawodne oświetlenie.

Po prostu wytrzymałe: do +65°C i żywotność 100 000 godzin - wersja EXTREME

Na mocnych stronach opraw ZUG LED można polegać nawet w ekstremalnych temperaturach: ZUG LED EXTREME pracuje w temperaturze otoczenia od -40°C do +65°C. Doskonale sprawdzi się w obszarach produkcji przemysłowej, w których panują ekstremalne temperatury, takie jak strefy przy wielkich piecach, odlewnie żeliwa, piekarnie oraz zakłady produkcji żywności lub mroźnie.

Po prostu mocne: do 13 100 lumenów i żywotność 100 000 godzin – wersja HIGH OUTPUT

Ze strumieniem świetlnym o wartości aż do 13 100 lm, oprawy ZUG LED HIGH OUTPUT zapewniają perfekcyjne oświetlenie nawet przy dużych wysokościach montażu. Dzięki temu wszystkie punkty montażowe mogą być optymalnie wykorzystane.

To tylko zaledwie kilka zalet wszechstronnych opraw przemysłowych z serii ZUG LED. Oprawy te mają także dopuszczenie Spółki PKP PLK i mogą być używane do oświetlania peronów kolejowych oraz przejść podziemnych (jako oprawy antywandalowe IK 10). Ze względu na swoją wytrzymałą i kompaktową konstrukcję, znajdą zastosowanie w każdym projekcie obiektu kolejowego.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73