SENSPOT - elegancka oprawa antywandalowa LED

Nowa oprawa francuskiej firmy SECURLITE to niezwykle elegancka oprawa antywandalowa LED przeznaczona do wbudowania w sufit podwieszony. SENSPOT LED może być stosowana do oświetlania korytarzy, stref komunikacyjnych w budynkach mieszkalnych i w budynkach użyteczności publicznej, jak również do oświetlenia zewnętrznego obszarów narażonych na akty wandalizmu.

Dzięki swoim opływowym kształtom, oprawa oświetleniowa SENSPOT jest dyskretna i kompaktowa, jednocześnie ma wysoką odporność na udary mechaniczne (IK 10 / 20 J), a wysoki stopień szczelności IP 65 zapewnia ochronę przed przedostawaniem się do środka owadów, wody i cząstek stałych.

Wbudowany w lakierowany na biało korpus, krystaliczny klosz z poliwęglanu i specjalistyczny odbłyśnik, zapewniają miękkie, kontrolowane światło, przy jednoczesnej redukcji poboru energii.

W ten sposób, wersja oprawy SENSPOT LED z wbudowanym detektorem obecności umożliwia uzyskanie aż do 80% oszczędności w zużyciu energii elektrycznej, w porównaniu do opraw spot na konwencjonalne świetlówki z timerem. Oprawa dostępna jest ze źródłami LED w temperaturze barwowej 4000 K i 3000 K (na zamówienie) i charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną 108 lm/ W.  

W wersji IP 44, oprawa SENSPOT może być montowana w niskich przestrzeniach nad sufitem podwieszonym, dzięki zredukowanej do 72 mm wysokości.

Detektor obecności może być sterowny pilotem radiowym, tak aby optymalnie dostosować czas świecenia (od 5 s do 30 min.). Z trwałością 50,000 h i 5-letnią gwarancją producenta, oprawa SENSPOT oferuje wysoką jakość i niezawodne działanie. Oprawa SENSPOT posiada znak jakości Origine France Garantie.

Szczegółowe informacje dostępne są w folderze, w dziale KATALOGI.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73