londyn, wielka brytania londyn, wielka brytania

SEIKO - firmowy butik w Londynie

10 sierpnia uroczyście otwarto w sercu Londynu butik firmy Seiko. W najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Londynu – Knightsbridge, przy Brompton Road 57 można podziwiać znane czasomierze marki Seiko oświetlone oprawami meblowymi LED. W butiku prezentowane są m.in.: Astron GPS Solar, Presage, Prospex i kolekcja Premier. Specjalne miejsce zostało stworzone dla linii Grand Seiko, prezentujące najszerszą kolekcję tych zegarków w Europie.

Miłośników luksusowych czasomierzy do odwiedzenia butiku z pewnością zachęci prezentacja tych najbardziej ekskluzywnych z linii Seiko CREDOR, które są uhonorowaniem japońskich ideałów piękna. Można zobaczyć wykonane przez mistrzów rzemiosła modele Eichi, Minute Repeater i Fugaku Tourbillon, które do tej pory nie były pokazywane w Wielkiej Brytanii. W firmie Seiko uważa się, że zegarek jest dla jego posiadacza bardzo bliskim, wręcz intymnym dodatkiem. Najlepsze zegarki istnieją w harmonii i w ścisłym związku z użytkownikiem, a dostarczane przez nie funkcje tworzą emocjonalne więzi, będące źródłem bezpieczeństwa i komfortu. 

Wszystkie te dzieła sztuki rzemieślniczej zostały zaprezentowane w gablotach wykonanych przez polską firmę i oświetlone oprawami meblowymi LED zgodnie z naszym projektem. W projekcie zastosowaliśmy oświetlenie punktowe realizowane przez oprawy meblowe ARF 68 LED 2 oraz oświetlenie liniowe realizowane przez profesjonalną taśmę LED Tape. Wybrane oświetlenie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, która gwarantuje bezawaryjne funkcjonowanie przez wiele lat, ale także doskonałymi parametrami technicznymi, takimi jak wysoki strumień świetlny, optyka oraz wysoki wskaźnik oddawania barw, który jest niezwykle istotnym parametrem przy prezentacji tak doskonałych zegarków, jakie oferuje firma Seiko.

Szczegółową ofertę opraw meblowych LED do oświetlania gablot mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie w dziale oświetlenia meblowego.

Zdjęcia: Seiko.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73