Profesjonalne systemy oświetlenia LED do gablot HERA

Niezależnie od tego, czy chcemy wyeksponować dzieła sztuki w muzeum, zaprezentować swoje produkty na stoisku targowym, czy też perfekcyjnie oświetlić ekskluzywne artykuły w salonie jubilerskim – wybór odpowiedniego rozwiązania oświetleniowego ma zawsze kluczowe znaczenie. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa broszurę prezentującą profesjonalne systemy oświetlenia LED do gablot, niemieckiej firmy HERA, którą można pobrać w dziale KATALOGI pod tym linkiem. 

W ofercie oświetlenia LED marki HERA znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania, do każdego typu gablot i mebli ekspozycyjnych.

LED-2-LINK to perfekcyjny system oświetlenia do szerokiej gamy zastosowań, opracowany przez firmę HERA. System ten oparty jest na profilach aluminiowych oraz montowanych do nich elementach z oprawami LED: reflektorkami (LED-2-LINK Spot), oprawami punktowymi (LED-2-LINK-Pixel) oraz oprawami liniowymi (LED-2-LINK Flood). Profile dostępne są w wersji wbudowanej (także asymetrycznej), nabudowanej (także narożnej), oraz na nóżkach, do tworzenia bramek oświetleniowych. Uzupełnieniem tego systemu są oprawy słupkowe Mono Spot i Duo Spot. Wszystkie elementy oświetleniowe systemu LED-2-LINK można dowolnie łączyć. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie się do każdych wymagań projektowych. Firma HERA oferuje także wyprodukowanie bramki oświetleniowej w systemie LED-2-LINK na indywidualne zamówienie (już od 1 sztuki), w długości i w wysokości dostosowanej do projektu, a także z oświetleniem zgodnym z projektem (usługa Konfiguratora). Bramki LED-2-LINK mogą być montowane poziomo w gablotach stolikowych lub pionowo w gablotach wiszących i w gablotach wysokich. Dodatkowym atutem systemu LED-2-LINK jest możliwość ściemniania pilotem radiowym lub w systemie DALI.

Do oświetlania wyjątkowych eksponatów muzealnych oraz ekskluzywnej biżuterii polecamy oprawy słupkowe LED ZOOM z płynną zmianą kąta rozsyłu w zakresie 50° - 9°. Zmiana kąta rozsyłu umożliwia precyzyjne oświetlenie nawet najmniejszych obiektów, a także dużą elastyczność oświetlenia przy zmianie ekspozycji w gablocie. Dodatkowym atutem tej oprawy jest jej obrót o 355° i nachylenie główki do 90°. Oprawę można także ściemniać, dostosowując poziom natężenia oświetlenia w gablocie np. do wymogów konserwatorskich, w przypadku gablot muzealnych.

Kolejnym systemem oświetlenia do gablot w ofercie HERA jest LED TRACK 24V. Są to mini szynoprzewody 24V DC z małymi reflektorkami LED Track Point S (z wymienną soczewką) oraz ze ściemnialnymi reflektorami TRACK Spot (z regulacją kąta rozsyłu). System LED TRACK 24V to idealne rozwiązanie do oświetlenia zmiennej ekspozycji muzealnej lub w salonie jubilerskim. Szynoprzewody można łączyć w linie świetlne, docinać je do wymaganej długości, łączyć pod kątem 90° lub montować pionowo w tulejkach montażowych, tworząc stabilne konstrukcje nośne dla reflektorów. Reflektory są łatwo wpinane i wypinane z szynoprzewodów, więc ich lokalizacja może być szybko zmieniona i dostosowana do nowej ekspozycji. W oprawie szynowej LED Track Point S można łatwo wymienić soczewkę z 10° na 30°, dostosowując wielkość plamy światła do aktualnej ekspozycji. Zmiana kąta rozsyłu w oprawie TRACK SPOT jest jeszcze prostsza, ponieważ wystarczy lekko wysunąć główkę i ustawić wymagany kąt rozsyłu w zakresie 40° - 10°. Co więcej, adapter tego reflektora ma wbudowany potencjometr, więc dla każdej oprawy można indywidualnie ustawić ilość światła. Rotacja główek reflektorów w zakresie 355° oraz nachylenie w zakresie 90° pozwala na niemal dowolne ukierunkowanie światła – dzięki temu każdy eksponat muzealny lub produkt w gablocie będzie doskonale oświetlony.

Uzupełnieniem oferty HERA są miniaturowe reflektorki Point S (z wymienną soczewką) oraz miniaturowe oprawy wbudowane Eye 25S (z regulacją kierunku świecenia) i Eye 35S.

Szczegółową informację techniczną dotyczącą w/w systemów oświetlenia LED znajdą Państwo w naszej nowej ulotce. Zapraszamy do pobrania pliku PDF z naszej strony.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru oświetlenia oraz wykonania profesjonalnego projektu oświetlenia wraz z symulacją w programie DIALux evo. Projekty oświetlenia wykonujemy bezpłatnie, zarówno dla pojedynczych gablot jak i całych ekspozycji. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oświetlenia oraz doskonała znajomość oferowanego przez nas sprzętu oświetleniowego – to nasze atuty. Ekspercka wiedza z zakresu projektowania oświetlenia została potwierdzona świadectwem kwalifikacji wydanym przez Polski Komitet Oświetleniowy, którego jesteśmy członkiem już od ponad 30 lat. Z przyjemnością doradzimy Państwu oraz dobierzemy właściwe systemy oświetleniowe dla każdego projektu. Zapraszamy do kontaktu.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73