Dopuszczenie kolejowe dla opraw ERFURT LED i VARSOVIA LED

Miło nam poinformować, że dla opraw ERFURT LED i VARSOVIA LED otrzymaliśmy przedłużenie dopuszczenia do stosowania na liniach kolejowych zarządzanych przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Mając na uwadze niezwykle trwałą konstrukcję tych opraw kolejowych, ich wysoką sprawność, a także efektywność energetyczną, jak również pozytywne doświadczenia z dotychczasowych realizacji kolejowych, gdzie oprawy kolejowe ERFURT LED i VARSOVIA LED zostały zainstalowane, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przedłużyły dopuszczenie dla tych opraw na kolejne 10 lat, tj. do dnia 29.09.2030. Oprawy ERFURT LED i VARSOVIA LED produkowane są przez niemiecką firmę NORKA GmbH.

Oprawy kolejowe ERFURT LED i VARSOVIA LED produkowane są w bardzo wielu wariantach, z różnymi rozsyłami światłości, a także w systemie ŚWIATŁO NA PUNKT (indywidualny dobór pakietu strumienia świetlnego oprawy), dlatego bardzo często są wybierane do oświetlenia wiat peronowych, zejść na perony, przystanków zadaszonych, stacji metra oraz hal diagnostycznych taboru kolejowego i lokomotywowni. Od kwietnia 2020 roku w tych oprawach stosowane są najnowszej generacji źródła LED i układy zasilające, dzięki czemu ich skuteczność świetlna w chwili obecnej znajduje się na poziomie do 175 lm/W.

Oprawy oświetleniowe ERFURT LED i VARSOVIA LED mogą być także stosowane na obiektach kolejowych jako oprawy oświetlenia awaryjnego, ponieważ mają dopuszczenie CNBOP. Z oprawami kolejowymi ERFURT LED i VARSOVIA LED oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe na potrzeby wszelkich projektów i realizacji kolejowych. Szczegółowe informacje o oprawach kolejowych ERFURT LED i VARSOVIA LED zjadą Państwo w dziale OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE – OPRAWY KOLEJOWE Z DOPUSZCZENIEM PKP PLK.

Zachęcamy także do pobrania z naszej strony najnowszego katalogu „Oprawy kolejowe LED – Program 2020/21” – dostępny pod tym linkiem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru opraw oświetleniowych oraz wykonania profesjonalnego projektu oświetlenia obiektów kolejowych, zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73