Pieczywo w dobrym świetle - profesjonalne oświetlenie LED

Chrupiące i świeże, tak musi smakować pieczywo! Profesjonalne oświetlenie LED, w którym zastosowano źródła LED w barwie xw-gold (2400 K) i xw (2700 K) to doskonałe narzędzie do wspierania sprzedaży pieczywa w sklepach piekarniczych oraz w supermarketach, w działach ze świeżym pieczywem.

Złociste wypieki z chrupiącą skórką kuszą i zachęcają do gryzienia. Oświetl swoje wypieki złotym światłem profesjonalnych opraw z naszej oferty: LED Power-Stick T, LED Evo-Stick F2, SlimLite CS LED HO+ lub taśmy LED Basic-Tape 2 ... a twoje wypieki znikną jak ciepłe bułeczki.

Oprawa LED Power-Stick T to miniaturowa oprawa liniowa z diodami w temperaturze barwowej 2400 K (xw-gold) lub w temperaturze barwowej 2700 K (xw), przeznaczona do oświetlania pieczywa. Źródła LED osłonięte są matowym kloszem, który pełni jednocześnie funkcję soczewki – kąt rozsyłu 85° gwarantuje maksymalne ukierunkowanie złocistego światła na produkty. Oprawa wyposażona jest w metalowe uchwyty montażowe ułatwiające jej mocowanie oprawy do konstrukcji regału z pieczywem lub witryny piekarniczej. Oprawy można łączyć w ciągłą linię świetlną, bez widocznych przerw. Bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw Ra > 95 zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów pieczywa, podkreślając jego wysoką jakość. Oprawa jest zasilana bezpiecznym napięciem 24 V DC.

Oprawa LED Evo-Stick F2 z diodami w temperaturze barwowej 2700 K jest dedykowana do oświetlania pieczywa i wyrobów cukierniczych. Korpus oprawy wykonany jest z aluminium, wbudowane źródło światła LED 2700 K – bułeczki i chleb wyglądają świeżo i chrupiąco, jakby wyjęte prosto z pieca, przyciągając uwagę klientów. Oprawa wyposażona jest w metalowe uchwyty montażowe ułatwiające jej mocowanie oprawy do konstrukcji regału z pieczywem lub witryny piekarniczej. Oprawy można łączyć w ciągłą linię świetlną, bez widocznych przerw. Wysoki stopień szczelności IP65 ułatwia czyszczenie opraw, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej higieny. Wysoki wskaźnik oddawania barw Ra > 90 jest dodatkowym atutem.

Oprawa SlimLite CS LED HO+ jest oferowana w 2 wariantach: ze źródłami LED w temperaturze barwowej 2400 K (xw-gold) oraz ze źródłami LED w temperaturze barwowej 2700 K (xw). Obie wersje oprawy SlimLite CS LED HO+ dedykowane są do oświetlania pieczywa. Złocista barwa światła podkreśla kolor pieczywa i uatrakcyjnia jego wygląd. Oprawa może być podłączona bezpośrednio do sieci, bez konieczności użycia transformatora. Tuba z wbudowanymi źródłami LED jest obracana o 180°, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne ukierunkowanie światła na produkty. Szeroki asortyment przewodów połączeniowych, przewodów zasilających, uchwytów montażowych, ułatwia dostosowanie oświetlenia do konstrukcji regałów i mebli sklepowych. Oprawy oferowane są w 4 standardowych długościach dla opraw świetlówkowych na źródła T5, mogą więc być zastosowane jako zamienniki tych opraw, w już istniejących instalacjach oświetleniowych.

Profesjonalna taśma LED Basic Tape 2 dostępna jest w wariancie 600 LED (strumień świetlny 824 lm / m) i 1200 LED (strumień świetlny 1650 lm / m). Taśma standardowo oferowana jest w długości 5 m do samodzielnego przycięcia lub w odcinkach przygotowanych przez producenta, wg zamówienia klienta. Specjalna, ciepła barwa światła gwarantuje doskonałe oświetlenie pieczywa. Taśmę można łączyć, bez konieczności lutowania, łącznikami lub przewodami połączeniowymi wyposażonymi w zaciski. Taśma może być także wbudowana w dowolny profil aluminiowy z oferty producenta – tworząc oprawę oświetleniową dostosowaną do konstrukcji witryny piekarniczej. Wysoki wskaźnik oddawania barw Ra > 95 oraz długa żywotność (L70/B10 ≥ 50.000 h) to kolejne zalety tej taśmy.

Folder opraw LED – „Pieczywo w dobrym świetle” dostępny jest w dziale KATALOGI pod tym linkiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru oświetlenia LED i wykonania symulacji oświetlenia. Zapraszamy do kontaktu.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73