kraków, polska kraków, polska

Picky Pica w Galerii Krakowskiej

Do grona najemców Galerii Krakowskiej dołączyła marka jubilerska Picky Pica. Na pełnej koloru powierzchni 46 m² klienci znajdą wpisującą się w najaktualniejsze trendy sezonu biżuterię ze srebra i mosiądzu, a także zegarki znanych firm. Koncept w największej Galerii w centrum Krakowa jest pierwszym salonem marki w Polsce.

Picky Pica to przede wszystkim zabawa formą i kolorem. Dużą część asortymentu stanowią produkty pokryte barwną emalią – jest to podstawowa linia biżuterii marki. W ofercie znajdują się również wzory stworzone z wykorzystaniem kolorowych tkanin lub nici (chwostów). Uzupełnieniem oferty jest biżuteria ze srebra, również w wersji z pozłoceniem w atrakcyjnych cenach. W salonie w Galerii Krakowskiej dostępne są również zegarki m.in. takich marek jak Casio, Fossil, Timex, Lorus czy Diesel.

Wystrój salonu w Galerii Krakowskiej jest spójny z głównymi wartościami marki, jakimi są radość, zabawa i moda. Wnętrze jest jasne i kolorowe. Motywem przewodnim konceptu jest element logotypu marki – mała sroczka, którą można odnaleźć w stelażach mebli, na ścianach i pod sufitem w formie lamp. Marka postawiła też na oryginalne rozwiązania, jak ściana składająca się z welurowych paneli, zielona kompozycja oraz duży neon z logotypem.

Ważnym elementem wystroju salonu jest także oświetlenie, w tym także oświetlenie gablot. Oświetlenie w gablotach realizowane jest przez oprawy LED Mono Spot 3 W, w kolorze czarnym. Oprawy wyposażone są w źródło LED w temperaturze barwowej 4000 K. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi oddawania barw Ra / CRI > 90, wszystkie intensywne kolory biżuterii są doskonale odwzorowane. Regulacja główki oprawy w zakresie 300° umożliwia precyzyjne ukierunkowanie wiązki światła o rozsyle 38° na biżuterię. Strumień świetlny oprawy LED Mono Spot, o wartości 150 lm, gwarantuje wysoki poziom natężenia oświetlenia w gablocie.

Marka Picky Pica powstała w 2016 roku, jako nowość w portfolio W.KRUK S.A. Jej nazwa powstała z połączenia angielskiego słowa „picky” (wybredny) oraz łacińskiej nazwy sroki zwyczajnej z rodziny krukowatych (pica pica). W ten sposób powstał symbol marki dedykowanej kobietom, które kochają modną biżuterię.

Dotychczas sprzedaż stacjonarna była prowadzona na wyspach w dwóch centrach handlowych w Polsce. Koncept w Galerii Krakowskiej jest pierwszym pełnometrażowym salonem marki. Firma Zamek Design była odpowiedzialna za koncepcję wnętrza, projekt wykonawczy oraz wdrożenie i produkcję mebli.

Dziękujemy PR Inspiration za udostępnienie zdjęć i informacji prasowej.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73