Perfekcyjne światło – nowe oprawy LED firmy NORKA

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi oprawami oświetleniowymi LED naszego partnera – firmy NORKA GmbH. Każdego roku, w fabryce w Hülsen, w Dolnej Saksonii, firma NORKA produkuje ponad sto tysięcy opraw oświetleniowych. Dzięki najnowszym innowacjom i niezawodnej technologii, umożliwia oświetlenie w energooszczędny i efektywny sposób wiele stref, nawet tam, gdzie panują najtrudniejsze warunki środowiskowe.

Nowe oprawy LED zostały zaprezentowane w katalogu, który można pobrać pod tym linkiem.

Szczególną uwagę zwracamy na grupę produktów ZUG LED. Wysokie stopnie ochrony, takie jak IP 68 i IP 69K, trwałe materiały oraz ponadczasowy kształt sprawiają, że oprawy te doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Oprawy ZUG LED doskonale sprawdzają się w zakładach produkcji żywności, a także w kanałach montażowych w halach naprawczych i w warsztatach oraz jako oświetlenie basenów, czy też obiektów transportu publicznego.

Oprawy ZUG LED EXTREME mogą być stosowane do energooszczędnego i efektywnego oświetlenia pracując stale w wysokiej temperaturze otoczenia do +65°C. W obszarach wymagających wyższych poziomów strumienia świetlnego dodatkowe oświetlenie zapewnia oprawa ZUG LED HIGH OUTPUT o strumieniu 13100 lumenów.

Projektory ANTARES LED i SPICA LED to powrót klasycznych opraw typu floodlight z portfolio firmy NORKA. Kompaktowa obudowa, doskonałe parametry oświetleniowe i przede wszystkim wysoka odporność na warunki atmosferyczne – wszystko to sprawia, że te oprawy są doskonałym wyborem do oświetlenia zewnętrznego budynków, terenów zielonych oraz iluminacji obiektów. Szeroki zakres dostępnych rozsyłów światłości umożliwia realizację różnych koncepcji oświetleniowych.

Seria opraw BRIG została poszerzona i dostępne są nowe wersje ze źródłami LED zgodnymi z programem „Światło na Punkt”, z możliwością optymalizacji oświetlenia i maksymalizacji efektywności energetycznej. Do programu opraw „Światło na Punkt” dołączona została także rurowa oprawa LUZERN 38 LED.

Katalog dostępny jest na naszej stronie w dziale KATALOGI pod tym linkiem.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73