warszawa, polska warszawa, polska

La Marqueuse - oświetlenie gablot

Marka La Marqueuse stworzona została przez 2 niezwykłe kobiety, dla których niepowtarzalne wzornictwo i jakość są najważniejsze w biżuterii. Każdy element biżuterii z kolekcji La Marqueuse jest niczym unikatowe, zachwycające dzieło sztuki, dopracowane w każdym detalu, wykonane z najszlachetniejszych surowców: złota najwyższej próby, kamieni szlachetnych, naturalnych pereł, skór, a nawet z drewna. Nowy salon marki La Marqueuse został otwarty 7 października 2017 roku w Domu Mody Klif w Warszawie, w jednym z najbardziej ekskluzywnych centrów handlowych.

Do oświetlenia gablot z biżuterią La Marqueuse użyte zostały oprawy oświetleniowe niemieckiej firmy HERA. W gablotach wysokich zastosowano oprawy regulowane SR 45-LED 4,8 W z rozsyłem światła 40°, wyposażone w aluminiowy odbłyśnik fasetkowy, miękko rozpraszający światło. Wysoki strumień świetlny 485 lm zapewnia średni poziom natężenia oświetlenia > 1700 lx. Jako dodatkowe oświetlenie akcentujące zastosowano miniaturowe oprawy LED Eye 25 S 1 W. Możliwość obrotu o 360º i nachylenia do 25º ułatwia precyzyjne nakierowanie wiązki światła o rozsyle skupionym 25° na eksponowany obiekt. Dla podkreślenia niezwykłego piękna biżuterii La Marqueuse i szlachetnych kamieni, w oświetleniu gablot zastosowano mieszanie barw źródeł LED, instalując oprawy ze źródłami LED w temperaturze barwowej 3000 K, 4000 K i 5000 K, tym samym uzyskując efekt podkreślenia lśnienia i blasku.

Ciekawym rozwiązaniem jest także oświetlenie przeszklonych gablot na środku salonu. Tu w 4 narożnikach każdej gabloty zamontowane zostały słupki oświetleniowe wykonane z elementów systemu LED-2-Link w kolorze czarnym, z wbudowaną oprawą LED-2-Link Spot 1,5 W. Rozsył światła 38°, wysoki strumień świetlny oprawy 80 lm, możliwość obrotu o 300° i regulacji w zakresie do 300°, a także wysoki wskaźnik oddawania barw Ra > 90 – to tylko niektóre zalety oprawy LED-2-Link Spot.

Nowy salon marki La Marquesue jest miejscem magicznym, gdzie każda kobieta znajdzie swoją idealną biżuterię. I tę magię, mamy nadzieję, udało nam się podkreślić doskonałym oświetleniem LED. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca w Domu Mody Klif w Warszawie.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73