Oświetlenie LED regałów sklepowych

Systemy oświetlenia LED do regałów sklepowych to nieodzowny element wyposażenia sklepów. Odpowiednio dobrane oświetlenie LED półek sklepowych oraz zastosowanie właściwej temperatury barwowej LED dla danego typu produktu, promuje towar i przyczynia się do wzrostu sprzedaży.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne systemy oświetlenia LED regałów sklepowych niemieckiej firmy HERA. Specjalnie opracowane systemy szynoprzewodów regałowych, zasilane napięciem bezpiecznym 24 V DC mogą być montowane w już stojących w sklepie systemach regałowych, jak i w nowych regałach. W zależności od rodzaju regału, możliwości montażowych oraz wymagań użytkownika, do wyboru jest kilka systemów zasilania półkowego oświetlenia LED.

PS Mini – to filigranowy system szynoprzewodów 24 V do wbudowania w płytę meblową. W zależności od grubości płyty i możliwości montażowych, do wyboru mamy szynoprzewody typu A i B, które można montować samodzielnie lub też łącznie. Szynoprzewód jest także elementem nośnym wspornika półki. Uzupełnieniem tego systemu jest szyna PS Mini bez zintegrowanego zasilania, która służy tylko jako element nośny wspornika półki. System PS Mini jest niezwykle elegancji i idealnie pasuje do regałów z kosmetykami, regałów w sklepach odzieżowych oraz w sklepach obuwniczych. Szynoprzewody mogą licować się z płytą meblową i przez to są niemal niewidoczne. Miniaturowy adapter, wpinany w dowolnym miejscu w szynoprzewód, zapewnia pełną elastyczność systemu oświetleniowego. Oprawa LED lub pasek taśmy LED jest wyposażony w przewód zintegrowany z magnesem, dzięki czemu przewód mocno przylega do wspornika półki.

Flat-Track – niezwykle elastyczny system oświetlenia LED, do wszelkiego typu regałów sklepowych. Bardzo płaski szynoprzewód 24 V (wysokość tylko 3,2 mm / 3,5 mm) może być montowany do pleców regałów lub do belek konstrukcyjnych regałów. Mocowanie poprzez płaskie uchwyty magnetyczne, lub opcjonalnie przez taśmę samoprzylepną lub magnetyczną. Szynoprzewód jest oferowany w 2 standardowych długościach: 1500 mm i 2600 mm i może być cięty w dowolnym miejscu. Bardzo płaski adapter może być wpinany w dowolnym miejscu na całej długości szynoprzewodu. Oprawy oświetleniowe lub odcinki taśmy LED są wyposażone w przewód z magnesem oraz adapterem. Oświetlenie jest konfigurowane zgodnie z wymaganiami projektu – oprawy oświetleniowe mogą być dowolnej długości, dopasowanej do wymiarów półek, w różnym kształcie profilu aluminiowego (kolor anodowane aluminium lub czarny) oraz wyposażone w różnej mocy źródła LED, w temperaturze barwowej 2700 K, 3000 K, 4000 K, 5000 K, 6000 K oraz 6500 K, a także w wersji Dynamic lub RGB/ RGBW.

Track 24 V - to system szynoprzewodów do nabudowania lub wbudowania, przeznaczony do zasilania wszystkich typów opraw HERA LED 24 V. Szynoprzewody można ciąć, a także łączyć w linie świetlne za pomocą łączników prostych 180° lub kątowych 90°. Adaptery w systemie Track 24V są wyposażone w dwa gniazda LED 24, dzięki czemu można zasilić z jednego adaptera aż 2 oprawy oświetleniowe.

SPS Mini - to innowacyjne rozwiązanie oświetlenia LED opracowane przez firmę HERA, dla perfekcyjnego oświetlenia półek regałowych, gdzie wymagana jest duża elastyczność systemu oraz wysoki poziom natężenia oświetlenia. System SPS Mini charakteryzuje się prostym, szybkim montażem, bez użycia narzędzi. SPS Mini może być zamontowany w już istniejącym systemie regałów sklepowych, pasuje do prawie wszystkich popularnych systemów regałowych typu gondola, przyściennych lub modułowych. Filigranowy adapter jest wpinany do ukrytego w nodze regału szynoprzewodu i może być stosowany we wszystkich systemach 30/60. SPS Mini jest idealny do oświetlania zarówno półek metalowych, jak i drewnianych lub szklanych. Szynoprzewody SPS Mini są dostępne w 3 długościach: 600 mm, 1100 mm oraz 1800 mm i mogą być skracane w dowolnym miejscu. Inne długości szynoprzewodów są dostępne na zamówienie. Mechanizm blokujący, dostarczany z szynoprzewodem, umożliwia jego montaż także w dłuższych profilach, dzięki czemu można zoptymalizować koszty instalacji oświetleniowej. System SPS Mini jest dostarczany jako kompletne rozwiązanie Plug & Play i jest kompatybilny ze wszystkimi oprawami HERA LED 24 V, zamawianymi w konfiguratorze.

Szczegółowe informacje o systemach oświetlenia LED do regałów sklepowych znajdą Państwo w naszym folderze, dostępnym do pobrania pod tym linkiem.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73