Oprawy antywandalowe LED z dopuszczeniem PKP PLK

Z przyjemnością informujemy, że oprawy antywandalowe LED NORKA zostały dopuszczone przez Spółkę PKP PLK S.A. do stosowania na obiektach kolejowych w Polsce. Dopuszczenie obejmuje 3 oprawy wandaloodporne LED: PHALANX LINEAR 115, PHALANX LINEAR 200 i PHALANX LINEAR 240. Wyniki przeprowadzonych badań potwierdziły jakość i niezawodność opraw kolejowych NORKA oraz, że spełniają one wysokie wymagania techniczno-eksploatacyjne stawiane oprawom oświetleniowym przeznaczonym do stosowania na obiektach kolejowych zarządzanych przez Spółkę PKP PLK S.A.

Dopuszczone oprawy antywandalowe LED NORKA przeznaczone są do oświetlania wszelkich obszarów kolejowych narażonych na umyślne akty wandalizmu, a w szczególności: przejść podziemnych, dojść do peronów, a także peronów kolejowych. Wysoka odporność na udary mechaniczne w klasie IK 10+ (do 150 J), mocna i wytrzymała konstrukcja, specjalne zabezpieczenia przed nieuprawnionym otwarciem oraz dewastacją – to tylko niektóre cechy opraw antywandalowych LED NORKA. Dodatkową zaletą tych opraw jest wysoka efektywność energetyczna, długa żywotność oraz ośmioletnia gwarancja producenta.

Szczegółowe informacje o w/w oprawach kolejowych LED znajdą Państwo w kartach produktowych – Oświetlenie przemysłowe – Oprawy kolejowe.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73