O nas

  Firma KRULEN Technika Świetlna została założona w 1990 roku. Projektujemy oświetlenie oraz dostarczamy wysokiej jakości, niezawodne oprawy oświetleniowe do szerokiego zakresu zastosowań. Od początku istnienia współpracujemy z najlepszymi producentami europejskimi. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm: NORKA, HERA oraz SECURLITE, a także partnerem i dystrybutorem firmy HOFFMEISTER i DGA.

  Nasze usługi

  Nasze usługi

  Bazą naszych usług jest fachowa wiedza z zakresu techniki świetlnej. Zespół projektantów oświetlenia tworzą absolwenci Politechniki - Wydziału Elektrycznego, z dużą praktyką i doświadczeniem. Od ponad 30 lat wykonujemy profesjonalne projekty oświetlenia zakładów przemysłowych, obiektów kolejowych i transportu publicznego, biur i sklepów, a także galerii, muzeów, ekspozycji handlowych oraz apartamentów, domów, rezydencji, parków i ogrodów. Oferujemy również profesjonalne projekty iluminacji wraz z wizualizacją 3D.

  Profesjonalne projekty

  Naszym celem jest tworzenie takich projektów oświetlenia, które odpowiadają wysokim standardom europejskim i zapewniają wysoką efektywność energetyczną. Łączymy umiejętności zespołu projektantów oświetlenia z doświadczeniem renomowanych europejskich producentów sprzętu oświetleniowego. Dzięki temu znajdujemy najlepsze rozwiązania dla każdego zadania oświetleniowego, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

  Wiedza techniczna i doświadczenie

  Wiedza techniczna i doświadczenie

  Naszym dorobkiem jest również wiele opracowań problemowych w wydawnictwach naukowo-technicznych oraz publikacji w branżowych czasopismach, a także udział w szeregu konferencjach naukowo-technicznych. Od początku istnienia jesteśmy członkiem Polskiego Komitetu Oświetleniowego. Jako specjaliści w dziedzinie oświetlenia kolejowego, jesteśmy także członkiem Forum Kolejowego RBF, które skupia prywatne przedsiębiorstwa związane z transportem kolejowym na terenie Polski.

  W stronę najlepszych rozwiązań

  W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne programy do projektowania oświetlenia i wizualizacji: DIALux evo, Relux i Autodesk 3ds Max Design. Projektując oświetlenie opieramy się na oprawach oświetleniowych naszych wieloletnich partnerów, europejskich producentów oświetlenia LED. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązanie oświetleniowe spełni wymagania i będzie niezawodne.  Ponad 30-letnie doświadczenie, szczegółowa wiedza techniczna, wysokiej jakości oprawy oświetleniowe, a także stała współpraca z projektantami, architektami oraz użytkownikami to gwarancja naszego sukcesu.

  Newsletter
  zapisz się

  Kontakt

  KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
  Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
  T.+48 22 616 60 54
  T.+48 22 616 62 73