Nowy katalog "Oprawy wandaloodporne LED" już dostępny!

Prezentujemy najnowszy katalog opraw wandaloodpornych LED niemieckiej firmy NORKA. Zaprezentowane oprawy są odporne na dewastację i umyślne akty wandalizmu. Katalog „Oprawy wandaloodporne LED” obejmuje zarówno sprawdzone rozwiązania oświetleniowe – np. niezwykle trwałe i wytrzymałe oprawy LED z grupy PHALANX, jak również najnowsze produkty – oprawy BELFAST oraz ZUG LED AL.

Przedstawione w katalogu oprawy antywandalowe LED przeznaczone są do oświetlania przejść podziemnych, parkingów wielopoziomowych, terenów zewnętrznych, obszarów publicznych, szpitali psychiatrycznych, więzień i aresztów oraz wszelkich miejsc, które są narażone na dewastację i wandalizm.

Program opraw antywandalowych NORKA obejmuje szereg rodzajów opraw. Wzornictwo, zabezpieczenia, rozsyły światłości, opcje sterowania - wszystko to jest dostosowane do różnych obszarów zastosowań. Oferowanych jest wiele możliwości specjalnego wyposażenia antywandalowego, od powłoki anty-graffiti, poprzez wzmocnioną odporność na uderzenia, aż do styku sygnałowego informującego o nieuprawnionym otwarciu.

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest do pobrania w dziale KATALOGI.

 

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73