NIGHTLINE - niezawodne oświetlenie od początku do końca

NIGHTLINE to nowy, modułowy system oświetlenia LED IP 65 w naszej ofercie. System ten jest przeznaczony do tworzenia ciągłych linii świetlnych na peronach szybkiej kolei miejskiej, na peronach stacji metra, na parkingach wielopoziomowych, w halach produkcyjnych lub też na basenach. NIGHTLINE składa się z gotowych do montażu modułów, dlatego instalacja tego systemu jest wyjątkowo szybka, bezpieczna i łatwa. Szybkozłączki elektryczne umożliwiają błyskawiczne i bezpieczne połączenie elementów oświetleniowych, natomiast ekstrudowany profil nośny oferuje wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe oprzewodowanie. W systemie NIGHTLINE, możliwa jest także integracja systemu nagłośnienia, monitoringu oraz oświetlenia awaryjnego. Każdy moduł systemu jest perfekcyjnie dopasowany.

Projektując ten system oświetleniowy, firma NORKA nie tylko zadbała o doskonałe parametry techniczne oświetlenia, takie jak: wysoki stopień ochrony IP 65, wysoka skuteczność świetlna (178 lm/W), duża odporność na udary mechaniczne (PC IK 09). Duży nacisk został także położony na wzornictwo całego systemu, a więc elegancję i nowoczesną formę. Uwagę zwraca tu subtelny wzór poziomych linii wzdłuż całego profilu, co optycznie poszerza pomieszczenie i nadaje mu głębi. Dzięki temu podziemna stacja metra będzie się wydawać bardziej przestrzenna i przyjazna pasażerom.

System NIGHLINE może być mocowany bezpośrednio do sufitu lub zwieszany na stabilnych podwieszkach, będących elementem systemu. Oprawy oświetleniowe systemu NIGHTLINE oferowane są ze średnim lub asymetrycznym rozsyłem światłości. Rozsył asymetryczny oferowany jest w 2 wariantach. Dzięki tak szerokiej ofercie dostępnych rozsyłów, oraz możliwości dopasowania wartości strumienia świetlnego (ŚWIATŁO NA PUNKT), system NIGHTLINE jest bardzo elastyczny i oświetlenie jest indywidualnie dopasowane do każdego projektu oraz miejsca zastosowania.

Szczegółowe informacje techniczne znajdą Państwo pod tym linkiem. W dziale KATALOGI można pobrać ulotkę informacyjną o systemie NIGHTLINE.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73