Mięso w dobrym świetle - profesjonalne oświetlenie LED

Soczyste i apetyczne – tak musi wyglądać mięso! Profesjonalne oświetlenie LED, w którym zastosowano źródła LED w barwie Meat R to idealne narzędzie do promowania sprzedaży mięsa i wędlin w supermarketach w działach ze świeżą żywnością oraz w specjalistycznych sklepach mięsnych.

Na taki widok dosłownie leci nam ślinka: oświetlone profesjonalnym światłem mięso i wędliny. Wyjątkowo soczyste, różowe i świeże, wyeksponowane w ladzie chłodniczej z oprawami LED Evo-Stick F2, SlimLite CS LED HE+ lub z profesjonalną taśmą LED Basic Tape Meat, wbudowaną w profil aluminiowy.

Oprawa LED Evo-Stick F2 Meat R jest dedykowana do oświetlania wędlin i produktów mięsnych. Korpus oprawy wykonany jest z aluminium, wbudowane źródło światła LED w barwie Meat R podkreśla czerwień – mięso i wędliny wyglądają świeżo, apetycznie i soczyście, przyciągając uwagę klientów. Oprawa wyposażona jest w metalowe uchwyty montażowe ułatwiające mocowanie oprawy do konstrukcji lady chłodniczej. Oprawy można łączyć w ciągłą linię świetlną, bez widocznych przerw. Wysoki stopień szczelności IP65 ułatwia czyszczenie opraw, co gwarantuje zachowanie właściwej higieny w witrynie chłodniczej. Wysoki wskaźnik oddawania barw Ra > 90 jest dodatkowym atutem. Oprawa jest zasilana bezpiecznym napięciem 24 V DC.

Oprawa SlimLite CS LED HE+ może być podłączona bezpośrednio do sieci, bez konieczności użycia transformatora. Tuba z wbudowanymi źródłami LED jest obracana o 180°, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne ukierunkowanie światła na produkty. Oprawa wyposażona jest  w źródła światła LED w barwie Meat R, dedykowane od oświetlania mięsa i wędlin, która uatrakcyjnia wygląd produktów żywnościowych. Szeroki asortyment przewodów połączeniowych, przewodów zasilających, uchwytów montażowych, ułatwia dostosowanie oświetlenia do konstrukcji lady chłodniczej. Oprawy oferowane są w 3 standardowych długościach dla opraw świetlówkowych na źródła T5, mogą więc być zastosowane jako zamienniki tych opraw w już istniejących instalacjach oświetleniowych.

Profesjonalna taśma LED Basic Tape Meat oferowana jest w długości 5 m do samodzielnego przycięcia lub w odcinkach przygotowanych przez producenta, wg zamówienia klienta. Specjalna barwa światła Meat R gwarantuje doskonałe oświetlenie mięsa i wędlin. Taśmę można łączyć, bez konieczności lutowania, łącznikami lub przewodami połączeniowymi wyposażonymi w zaciski. Taśma może być także wbudowana w dowolny profil aluminiowy z oferty producenta – tworząc oprawę oświetleniową dostosowaną do konstrukcji witryny sklepowej.

Folder opraw LED – „Mięso w dobrym świetle” dostępny jest w dziale KATALOGI pod tym linkiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru oświetlenia LED i wykonania symulacji oświetlenia. Zapraszamy do kontaktu.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73