Light Beat - pulsujący rytm życia - światło, które inspiruje

Light Beat to nowa filozofia włoskiej firmy DGA, która zdeterminowała zaprojektowanie nowych opraw oświetleniowych. Light Beat to połączenie różnych elementów, które w swojej ciągłej zmianie wyrażają rytm, pulsujący rytm życia, ponieważ światło jest życiem i może nas inspirować. W najnowszym katalogu opraw oświetleniowych DGA dowiedzą się Państwo, co oznacza dla nas Light Beat: wibracja, która staje się kształtem, kolorem, innowacją…

Oprawy oświetleniowe firmy DGA to nie tylko wysoka jakość i innowacyjność technologiczna, ale przede wszystkim doskonałe, włoskie wzornictwo. Wiele opraw oświetleniowych zaprezentowanych w tym katalogu zostało zaprojektowanych przez słynnych projektantów: Valerio Sommella i zespół z firmy Anonima Luci.

Kompletny katalog LIGHT BEAT w formie elektronicznej jest gotowy do pobrania pod tym linkiem.

Poniżej przybliżymy Państwu pokrótce nowości z tego katalogu.

Q8 LENTI - smukła i pełna mocy

Oprawa Q8 Lenti to kontynuacja serii opraw COMETA. W profilu aluminiowym o wymiarach zaledwie 8 x 8 mm wbudowane zostały źródła LED z opatentowaną przez firmę DGA, nanooptyką. Dzięki tej innowacyjnej technologii, emitowany strumień światła jest wyższy, niż w przypadku standardowych soczewek. Doskonałe efekty oświetleniowe z zastosowaniem oprawy Q8 LENTI są zagwarantowane.

SINFONIA - inteligencja jest magnetyczna

Sinfonia to czysta innowacja – możliwość bezinwazyjnej wymiany modułu oświetleniowego już po instalacji oświetlenia w gablocie i dowolną zmianę efektu oświetleniowego, to całkowicie nowe podejście do oświetlenia ekspozycji muzealnych i jubilerskich. Ta smukła bramka oświetleniowa, złożona z 2 słupków i poziomego drążka oświetleniowego, wszystko w profilu aluminiowym o wymiarach 8 x 8 mm, to idealne rozwiązanie dla często zmieniającej się ekspozycji. Rewolucyjne połączenie magnetyczne włącza i wyłącza światło, a brak przewodu pozwala na obrót drążka o 360°. Drążki oświetleniowe dostępne z różnymi rozsyłami i w różnych temperaturach barwowych LED, można je łatwo łączyć ze słupkami bramki, aby szybko i bezinwazyjnie zmienić konfigurację oświetlenia.

NANO TINI / NANO TINI i - moc soczewek nano

Seria TINI została poszerzona o innowacyjne, miniaturowe oprawy meblowe w wersji spot – reflektorek NANO TINI oraz oczko oświetleniowe NANO TINI i. To maksymalna koncentracja technologii LED oraz miniaturyzacja komponentów, wszystko opracowane przez firmę DGA. W oprawach NANO TINI i NANO TINI i zastosowano nowe, opatentowane soczewki nano o średnicy zaledwie 5 mm. Bardzo mały rozmiar, eleganckie wykończenie i trzy oferowane rozsyły (20°, 30°, 50°) sprawiają, że te oprawy są idealne do stosowania w witrynach i gablotach jubilerskich oraz muzealnych.

ARMONIA LENTE LINEARE - nowe soczewki liniowe

To nowa granica oświetlenia dla półek ekspozycyjnych. Nowa liniowa soczewka, wykonana z poliwęglanu, oznacza ogromne korzyści, gwarantując ponadprzeciętny strumień świetlny.

ARMONIA CURVA – elastyczne, modułowe światło

Oprawa składa się z modułów LED połączonych ze sobą elastycznym przewodem, dzięki czemu oświetlenie można montować wzdłuż zakrzywionych powierzchni, takich jak półki, czy też ściany. Moduły dostępne są z różnymi rozsyłami i z różnymi temperaturami barwowymi. Jest to idealne rozwiązanie do oświetlania złożonych przestrzeni wystawowych, w których niezbędna jest modularność i elastyczność. Specjalne złącze magnetyczne umożliwia obrót pojedynczego modułu na osi poziomej i ułatwia ukierunkowanie światła.

AURORA ZOOM mP - perfekcyjne ustawienie

Projektory LED wyposażone w innowacyjną optykę Zoom. Przez proste obrócenie przedniego pierścienia, optyka projektora jest regulowana od wąskiego do szerokiego kąta rozsyłu. Za pomocą jednego projektora można uzyskać szeroki zakres rozsyłów światłości.

QUANTUM WALL WASHER - całkowicie poziome światło

Nowy układ optyczny wallwasher do oświetlania powierzchni pionowych uzupełnia obszerną gamę opraw Quantum. Nowa osłona asymetryczna została zaprojektowana tak, aby uzyskać efekt idealnie poziomego oświetlenia ścian.

PASSO - mała oprawa schodowa zamknięta w szkle

Wszystko jest w nazwie: Passo (Ruch) to nowa oprawa schodowa z serii Solovetro. Niewielkie wymiary (44 x 44 mm) sprawiają, że sprawdza się idealnie w eleganckich i minimalistycznych zastosowaniach. Trzy wielkie plusy: estetyka bez obramowania, całkowicie asymetryczna optyka i schowana soczewka (zapewnia niski poziom olśnienia).

PIEGA - elegancka i subtelna

Oprawa ścienno-schodowa wykonana z aluminiowej płytki, złożonej jak kartka papieru, która otacza świecący cylinder. Asymetryczne źródło światła LED emituje miękkie i rozproszone światło. Oprawa jest produkowana w stopniu szczelności IP40 do oświetlenia wnętrz, a także w wersji zewnętrznej, w stopniu szczelności IP67.

POIS IP67 - zewnętrzny punkt świetlny

Kolekcja opraw Pois się powiększyła - nowatorska oprawa sufitowo- ścienna z rozproszonym światłem, osłoniętym eleganckim szklanym kloszem jest teraz dostępna również w wersji IP67 do zastosowań zewnętrznych oraz w nowej wersji zasilania 24 V DC (możliwość ściemniania).

KUMI IP67 - cenna i współczesna

Kinkiet KUMI IP67, dzięki precyzyjnej konstrukcji i wyjątkowej fakturze, podkreśli każdą architekturę, nadając jej wyrafinowany i nowoczesny charakter. Oprawa ścienna, dostępna w wersji jednostronnej i dwustronnej emisji światła, zapewnia miękkie i przyjemne oświetlenie oraz tworzy atmosferę bez efektu olśnienia.

TED - bardzo elegancki słupek

Słupek zewnętrzny, dostępny w trzech wysokościach, z jednym lub dwoma źródłami światła, w oryginalnej kolorystyce: antracyt, mokka lub oliwkowy żółty. Słupek Ted oferuje różne możliwości oświetlenia: pojedyncze, podwójne i asymetryczne podwójne. Cylindryczny słupek i klosz oprawy są elegancko ze sobą połączone.

LUCIO - świetlny hołd dla Lucio Fontany

Słupek oświetleniowy zaprojektowany jako hołd dla wielkiego artysty Lucio Fontany. Projekt oprawy jest inspirowany słynnym Tagli (Cięcia). Prosty monolit, prostokątny i czysty, z poziomym cięciem, które kształtuje powierzchnię pod spodem, przekształcając ją w elegancki, paraboliczny dyfuzor.

COMETA LC IP67 / COMETA Q8 IP67 - jasne linie

Cometa LC IP67, bez regulacji i regulowana, oraz Cometa Q8 IP67 rysują światło, zarządzając zarówno aspektami technicznymi, jak i efektami oświetleniowymi, w najlepszy możliwy sposób. Bardzo małe wymiary zwiększają swobodę projektowania poprzez tworzenie scenariuszy świetlnych zdolnych do komunikowania się z ludźmi i do jednoczesnej pełnej integracji z przestrzenią, do której są przeznaczone. Idealne do oświetlenia obszarów zewnętrznych, takich jak werandy, tarasy lub fasady budynków. Smukłe wymiary sprawiają, że oprawy są niewidoczne i dostrzegalne jest jedynie światło.

MICROMACRO IP67 – nowe mocowanie do drzew

Projektory zewnętrzne Micro i Macro są teraz dostępne z nowym mocowaniem do małych pni lub gałęzi drzew. Specjalny pasek z zaciskiem, o szerokości zaledwie 25 mm, regulowany i odporny na rozerwanie, pozwala na nieinwazyjne mocowanie oświetlenia do drzewa.

Wszystkie nowości prezentujemy w dziale Produkty. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty cenowej, prosimy o kontakt z naszym biurem. Jak zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie wykonania projektu oświetlenia oraz doboru opraw oświetleniowych do Państwa projektów.

 

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73