Katalog oświetlenia DGA – Working Tool 2.0

Prezentujemy nowy katalog opraw oświetleniowych włoskiej firmy DGA – Working Tool 2.0. Firma DGA specjalizuje się w produkcji opraw architektonicznych do oświetlania sklepów, muzeów, biur, hoteli, restauracji, domów, rezydencji, basenów, ogrodów, a także do iluminacji budynków, pomników oraz fontann. Oferowany jest także szeroki asortyment profesjonalnych opraw LED do gablot jubilerskich i muzealnych.

Głównym założeniem firmy DGA jest produkcja opraw oświetleniowych, które będą piękne oraz dopracowane technicznie w każdym szczególe, aby zapewnić uzyskanie doskonałego efektu oświetleniowego, zgodnego z oczekiwaniem klienta: „Naszym celem zawsze było oświetlanie wszelkiego rodzaju form, przedmiotów, struktur, przede wszystkim tych najmniejszych, w najlepszy możliwy sposób. Działania te wymagają skrupulatności oraz wiedzy technicznej i czynią wyeksponowany przedmiot wyjątkowym.”

W katalogu Working Tool 2.0 oprawy oświetleniowe zostały podzielone na grupy, ze względu na sposób montażu, miejsce przeznaczenia (oświetlenie wewnętrzne i oświetlenie zewnętrzne) oraz zastosowanie. Na początku katalogu w dziale „2018 Zainspiruj się” przedstawione są wszystkie nowe oprawy oświetleniowe, wprowadzone do oferty w 2018 roku: oprawy LED do gablot jubilerskich, oprawy zwieszane, oprawy liniowe LED, oprawy ścienne i sufitowe, w tym niezwykle eleganckie kinkiety KUMI oraz seria opraw POIS; opraw zewnętrzne: doziemne, słupki SPILLO i kinkiety LOLED.

W pozostałych rozdziałach katalogu znajdą Państwo projektory LED do szynoprzewodów (w tym także specjalne wersje LED do oświetlania sklepów w temperaturze barwowej 3250 K BRILLIANT), oprawy typu downlight z możliwością regulacji temperatury barwowej (Dim-to-warm), oprawy do wbudowania Trimless, oprawy schodowe, oprawy najazdowe i kierunkowe LED, projektory zewnętrzne do iluminacji oraz oprawy LED odporne na zanurzenie i słupki oświetleniowe.

Niezwykle szeroki asortyment oświetlenia firmy DGA umożliwia kompleksowy dobór opraw oświetleniowych dla każdego projektu. Eleganckie i unikatowe wzornictwo oraz doskonała jakość opraw, to gwarancja wyjątkowego efektu oświetleniowego zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w zaciszu domowego ogniska.

Zapraszamy do pobrania katalogu DGA w dziale KATALOGI pod tym linkiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru opraw oświetleniowych oraz wykonania projektu oświetlenia.


pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73