Black Line - nowa seria opraw meblowych LED

Black & White to aktualnie wiodący trend w meblach kuchennych i w elementach dekoracyjnych aranżacji wnętrz. Meble kuchenne w kolorze czarnym podkreślają elegancję wnętrza i efekt luksusu, natomiast w kolorze białym podkreślają czystość i minimalizm, a dzięki właściwościom odbijania światła, powiększają optycznie małe pomieszczenie. Zarówno czerń, jak i biel doskonale się uzupełniają i mogą być stosowane w połączeniu z naturalnym drewnem lub intensywnymi kolorami. Aby dopasować się do tych trendów kolorystycznych, firma HERA stworzyła linię oświetlenia meblowego LED w kolorze czarnym i białym – Black Line. Seria Black Line to oprawy podszafkowe LED, oprawy liniowe LED w profilach aluminiowych, sterowniki radiowe oraz gniazda USB, do montażu w meblach. Proste i minimalistyczne wzornictwo umożliwia zastosowanie opraw z serii Black Line w każdym wnętrzu. Nowoczesne oprawy w geometrycznych formach doskonale komponują się z meblami, jednocześnie zapewniając właściwe oświetlenie miejsca pracy w kuchni.

Dynamic LED ModuLite F – oprawa podszafkowa LED na 230 V, oferowana w kolorze czarnym i białym, z wbudowanym systemem Dynamic, który umożliwia regulację temperatury barwowej LED w zakresie od 2700 K do 5000 K (sterowanie pilotem radiowym). Oprawa dostępna jest w 3 długościach: 600 mm, 900 mm i 1200 mm. Oprawy można łączyć w linię świetlną za pomocą zintegrowanych w obudowie łączników HVLCS. Wysoki strumień świetlny (1583 lm/m) gwarantuje właściwe oświetlenia blatu roboczego w kuchni. Biały klosz zapewnia miękkie rozproszenie światła, bez widocznych punktów LED, co jest istotne, jeśli blat roboczy w kuchni jest z połyskiem i odbijające się w nim punkty LED powodowałyby przykre olśnienie dla użytkownika.

LED ModuLite F – kompaktowa oprawa podszafkowa LED na 230 V (bez konieczności stosowania zewnętrznego transformatora) dostępna w kolorze czarnym i białym. Oprawa produkowana jest w 4 długościach: 450 mm, 600 mm, 900 mm i 1200 mm oraz z diodami w temperaturze barwowej LED 3000 K lub 4000 K. Oprawy można łączyć w linię świetlną za pomocą zintegrowanych w obudowie łączników HVLCS. Wysoki strumień świetlny (1583 lm/m) gwarantuje właściwe oświetlenia blatu roboczego w kuchni, natomiast biały klosz miękko rozprasza światło, bez widocznych punktów LED. Oprawa ma wbudowany włącznik.

Dynamic LED Sky – bardzo płaska (wysokość tylko 8,5 mm), nabudowana oprawa podszafkowa LED w geometrycznej formie, oferowana w kolorze czarnym. Oprawa w systemie Dynamic, z możliwością regulacji temperatury barwowej LED w zakresie od 2700 K do 5000 K (sterowanie pilotem radiowym). Strumień światła: 255 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 90. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

LED Sky – płaska oprawa podszafkowa LED w kolorze czarnym. Oprawa oferowana jest z diodami w temperaturze barwowej LED 3000 K lub 4000 K. Wysoki strumień świetlny (390 lm) i szeroki kąt rozsyłu (110°) gwarantuje równomierne oświetlenie blatu roboczego nawet przy montażu opraw w odległości co 60 – 90 cm. Oprawa dostępna także w zestawie 2 x LED Sky z transformatorem LED 24/ 30 W i włącznikiem bezdotykowym Sonar z funkcją ściemniania.

Dynamic LED Slim-Pad F - płaska, nabudowana oprawa podszafkowa LED w kolorze białym lub czarnym. Oprawa w systemie Dynamic, z możliwością regulacji temperatury barwowej LED w zakresie od 2700 K do 5000 K (sterowanie pilotem radiowym). Strumień światła: 285 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 85. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

LED Slim-Pad F - płaska oprawa podszafkowa LED w kolorze czarnym i białym. Oprawa oferowana jest z diodami w temperaturze barwowej LED 3000 K lub 4000 K. Oprawa dostępna także w zestawie 3 x LED Slim-Pad F z transformatorem LED 24/ 30 W i oprawą z wbudowanym włącznikiem bezdotykowym z funkcją ściemniania i diodą oświetlenia orientacyjnego.

Dynamic FR 55-LED – okrągła, wbudowana oprawa LED w kolorze czarnym, w systemie Dynamic, z możliwością regulacji temperatury barwowej LED w zakresie od 2700 K do 5000 K (sterowanie pilotem radiowym). Średnica otworu montażowego Ø 55 mm (montaż w płycie meblowej lub metalowej – np. w okapie kuchennym). Strumień światła: 210 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 93. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

FR 55-LED - okrągła, wbudowana oprawa LED w kolorze czarnym. Średnica otworu montażowego Ø 55 mm (montaż w płycie meblowej lub metalowej – np. w okapie kuchennym). Strumień światła: 210 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 93. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

Dynamic FR- / FQ 68/78-LED – okrągła lub kwadratowa, wbudowana oprawa LED w kolorze czarnym, w systemie Dynamic, z możliwością regulacji temperatury barwowej LED w zakresie od 2700 K do 5000 K (sterowanie pilotem radiowym). Średnica otworu montażowego Ø 68 / 78 mm (montaż w płycie meblowej lub w płycie gipsowo-kartonowej poprzez dodatkowe uchwyty montażowe). Strumień światła: 270 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 93. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

FR- / FQ 68/78-LED – okrągła lub kwadratowa, wbudowana oprawa LED w kolorze czarnym. Średnica otworu montażowego Ø 68 / 78 mm (montaż w płycie meblowej lub w płycie gipsowo-kartonowej poprzez dodatkowe uchwyty montażowe). Strumień światła: 270 lm, wskaźnik oddawania barw Ra > 93. Diody osłonięte białym kloszem – brak widocznych punktów LED – jednolite, rozproszone światło.

Profile aluminiowe LED – nabudowane lub wbudowane, wyposażone w taśmę LED i biały lub czarny (przydymiony) klosz.

Sterowniki radiowe do opraw LED 24 V – szeroki asortyment sterowników radiowych do opraw LED w systemie RGB, Dynamic lub do sterowania oprawami LED 24 V DC (ściemnianie, włącz / wyłącz)

Gniazdo podwójne USB – montażu w płycie meblowej, zasilane przez transformator LED 24 V 15 W (podłączony jako dodatkowy element do systemu oświetleniowego zasilanego z transformatora LED 24 V DC).

Połączenie czerni i bieli to trend ponadczasowy, który sprawdzi się zarówno w małych kuchniach, jak i w dużych wnętrzach. Osoby zainteresowane szczegółową ofertą cenową prosimy o kontakt.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73