Hoffmeister Leuchten GmbH nowym partnerem firmy KRULEN

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę i zostaliśmy partnerem renomowanego producenta opraw oświetleniowych Hoffmeister Leuchten GmbH. Niemiecka firma Hoffmeister została założona w 1910 roku. Przez wiele lat zakład produkcyjny był zlokalizowany w Lüdenscheid, a od 2008 roku znajduje się w Schalksmühle. Systemy oświetleniowe grupy Hoffmeister produkowane są w Niemczech, w oparciu o wysokiej jakości materiały i komponenty, gwarantujące wysoką jakość i niezawodność.

Oferta firmy Hoffmeister to przede wszystkim oświetlenie architektoniczne. Firma od wielu lat wyznacza trendy w oświetleniu i koncentruje się na nowych rozwiązaniach technologicznych, aby oferować nowoczesne systemy oświetleniowe w najwyższej jakości.

Oświetlenie architektoniczne Hoffmeister stosowane jest do oświetlania ekspozycji muzealnych, galerii, kościołów, budynków użyteczności publicznej, hoteli, restauracji, sklepów i galerii handlowych, a także domów prywatnych i apartamentów. Uzupełnieniem tej oferty jest marka SILL należąca do grupy Hoffmeister. Oprawy oświetleniowe SILL to wysokiej jakości, trwałe i niezawodne oprawy przemysłowe LED do oświetlania obiektów sportowych, hal przemysłowych, terenów zewnętrznych, a także do iluminacji budynków, pomników i mostów oraz oświetlenie uliczne i parkowe.

Oprawy oświetleniowe Hoffmeister znajdą Państwo na naszej stronie w dziale oświetlenie architektoniczne – pod tym linkiem.

W dziale Katalogi przygotowaliśmy do Państwa do pobrania foldery z nowymi produktami oświetleniowymi: Hoffmeister - Nowe produkty 2018 / 2019 oraz SILL - Nowe produkty 2018 / 2019.

pokaż więcej
Newsletter
zapisz się

Kontakt

KRULEN TECHNIKA ŚWIETLNA Sp. z.o.o.
Czynne: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
T.+48 22 616 60 54
T.+48 22 616 62 73